Usługi hydrauliczne Mińsk Mazowiecki

Jeden z największych reżyserów Woody Allen powiedział kiedyś „Nie dość, że Bóg nie istnieje, to spróbujcie jeszcze znaleźć hydraulika w weekend.” Woody Allen nie miał widocznie numeru telefonu do naszej firmy, gdyż my jesteśmy do dyspozycji naszych klientów również w weekend. Gdzie świadczymy nasze usługi hydrauliczne? Mińsk Mazowiecki to jedno z miast, w których to ma miejsce. Co robimy? Kim jesteśmy? O tym poniżej.

Zakres usług hydraulicznych

W ramach świadczonych przez nas usług hydraulicznych, wykonujemy w domu naszych Klientów różnego rodzaju instalacje (od wodno-kanalizacyjnych, przez centralne ogrzewanie i ogrzewanie podłogowe aż po ekologiczne instalacje, w tym solarne). Ponieważ prowadzimy sprzedaż elementów systemu grzewczego (m.in. kotły, pompy, rekuperatory, itd.), jesteśmy w stanie doradzić w kwestii doboru odpowiedniego oraz przeprowadzić ich montaż. W ramach prowadzonego przez nas pogotowia hydraulicznego, można zgłaszać do nas wszelkiego rodzaju awarie – nasi wykwalifikowani fachowcy dokonają szybkiej naprawy wykorzystując w tym celu najwyższej klasy sprzęt. Nie musisz się martwić kosztami takich usług – oferujemy konkurencyjne ceny. Oprócz naprawy usterek powstałych w mechanizmie kanalizacyjnym, oferujemy również inne drobne prace – między innymi wymianę baterii, usunięcie wycieków czy udrożnienie rur.

Kim jesteśmy?

Firma Technika Grzewcza Rafał Bereda jest już pełnoletnim podmiotem rynku usług hydraulicznych. Ponad 18 lat funkcjonowania pozwoliło nam się rozwinąć, nabrać doświadczenia oraz poszerzyć ofertę. Z naszych usług hydraulicznych w Mińsku Mazowieckim skorzystało już setki Klientów, którzy dzielą się swoimi pozytywnymi opiniami na nasz temat zarówno na naszej stronie jak i w bezpośrednim kontakcie. Doceniają oni nie tylko profesjonalizm, skuteczność i niskie

Szybki kontakt - sklep firmowy

SKLEP FIRMOWY TECHNIKA GRZEWCZA
Stojadła ul.Warszawska 40
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel: 575-885-923
email: kontakt@tgbereda.pl

Godziny otwarcia
- poniedziałek -piątek: 10:00-18:00
- sobota: 8:00-14:00


Szybki kontakt - usługi

Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia fachowca jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

więcej »