Opinie

Zapraszam Państwa do zapoznania się z opiniami moich klientów, świadczącymi o najwyższej jakości oferowanych usług. Zapraszam również do dodawania opinii z współpracy za pomocą zamieszczonego poniżej formularza.
 1. Sylwek pisze:

  Rewelacyjna współpraca, fachowe doradztwo, a wykonanie … zapiera dech.Kilkukrotnie korzystałem u usług Rafała i serdecznie je polecam. Zawsze robota zrobiona tak jak należy, czysto schludnie, bez zbędnego zamieszania. Efekt końcowy (czy to kotłowni, czy instalacji ogrzewania wody za pomocą paneli słonecznych czy instalacji armatury i grzejników) powala na kolana.

 2. Mateusz pisze:

  Bardzo polecam . Wykonywał u mnie całą instalacje w domu , fachowa i szybka robota i kotłownia wygląda rewelacyjnie , bo chodziło mi też o wygląd bo mam przejściową do garażu . Jeszcze raz polecam .

 3. Paweł pisze:

  Widziałem jego parę kotłowni które robił , „rewelka” czysto ,szybko i nie ma do czego się przyczepić i jeszcze cena przystępna – dlatego robił i u mnie.
  Pozdrawiam panie Rafale .

 4. Łukasz pisze:

  Bardzo profesjonalna firma, świetne doradztwo – wykonanie kotłowni na wysokim poziomie, przy tym szybko i czysto. Gorąco polecam. Z pewnością mogę polecić p. Rafała.

 5. Łukasz pisze:

  Polecam usługi Rafała, wykonywał u mnie kotłownię i całe centralne ogrzewanie. Solidnie, profesjonalnie, bez komplikacji, i co najważniejsze bardzo przystępnie kasowo. Jestem bardzo zadowolony i z pełną świadomością polecam.

Szybki kontakt - sklep firmowy

SKLEP FIRMOWY TECHNIKA GRZEWCZA
Stojadła ul.Warszawska 40
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel: 575-885-923
email: kontakt@tgbereda.pl

Godziny otwarcia
- poniedziałek -piątek: 10:00-18:00
- sobota: 8:00-14:00


Szybki kontakt - usługi

Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia fachowca jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

więcej »