Instalacje solarne Mińsk Mazowiecki

Zapotrzebowanie na energię stale wzrasta, a ponieważ jej czerpanie z nieodnawialnych źródeł wpływa na degradację środowiska, popularna stała się ekologiczna alternatywa jaką są instalacje solarne. Mińsk Mazowiecki jest jednym z miast, gdzie takie rozwiązanie zyskuje na popularności. Co warto o nim wiedzieć? Gdzie uzyskać wsparcie w pracach z tym związanych?

Instalacje solarne – w czym się przydają?

Podstawowym zadaniem instalacji solarnych jest podgrzewanie wody użytkowej w domach, w basenach, a także w układach centralnego ogrzewania. Najpopularniejszymi w tym obszarze są kolektory słoneczne. W sposób bezpośredni czerpią one energię ze promieni słonecznych, co czyni je rozwiązaniem tańszym od tradycyjnie wykorzystywanych sposobów ogrzewania. Gdzie można zamontować takie instalacje solarne? Mińsk Mazowiecki daje taką możliwość dzięki funkcjonującej w jego obrębie firmie Technika Grzewcza Rafała Beredy. Wykonujemy te i inne instalacje szybko, fachowo i niedrogo – posiadamy rzesze zadowolonych klientów, którzy już docenili pozytywy płynące z posiadania instalacji solarnych.

Jakie korzyści z instalacji solarnych?

Jak już wspomnieliśmy, instalacje solarne są tańsze w eksploatacji od konwencjonalnych metod ogrzewania. Przyjmuje się, że czteroosobowa rodzina, która płaci od 1500 do 2000 złotych rocznie za zużycie ciepłej wody może zaoszczędzić do 60% dzięki kolektorom słonecznym, czyli około 900-1500 złotych. Oprócz korzyści finansowych, instalacje solarne przynoszą również korzyści dla środowiska – wspomniana czteroosobowa rodzina wyposażona w kolektory słoneczne emituje mniej dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych substancji zatruwających atmosferę. Wszelkie argumenty zdają się przemawiać za wyborem tego rodzaju rozwiązań w swoim domu. Jeśli zatem chciałbyś zamontować instalacje solarne w Mińsku Mazowieckim, skontaktuj się z naszą firmą – zrobimy to szybko i profesjonalnie.

Szybki kontakt - sklep firmowy

SKLEP FIRMOWY TECHNIKA GRZEWCZA
Stojadła ul.Warszawska 40
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel: 575-885-923
email: kontakt@tgbereda.pl

Godziny otwarcia
- poniedziałek -piątek: 10:00-18:00
- sobota: 8:00-14:00


Szybki kontakt - usługi

Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia fachowca jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

więcej »