Ekologiczne instalacje

Kolektory słoneczne to zaawansowane technologicznie urządzenia służące do przetwarzania energii pozyskanej ze słońca na ciepło.

Pojedynczy kolektor, lub cały zespół tych urządzeń może być z powodzeniem zainstalowany na dachu lub też innej nasłonecznionej powierzchni budynku – zarówno domu jak i firmy. Jego zastosowanie pozwala w wygodny, ekologiczny i – nie licząc kosztu samego sprzętu – darmowy sposób uzyskać ciepłą wodę w kranie lub ciepło przydatne w dogrzewaniu mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą kolektorów słonecznych.

solary

 

 

 

 

 

 

 

Pompa ciepła powietrze – woda aroSTOR VWL BM 290/3 sprawdza się wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na ciepłą wodę, zapewniając przy tym ekonomiczne jej przygotowanie.Dzięki dużej wydajności i efektywnej, ekonomicznej pracy pompa aroSTOR ma szerokie możliwości zastosowania. Jest doskonałym rozwiązaniem w domach, gdzie funkcjonują instalacje oparte o kocioł węglowy, olejowy, na gaz płynny LPG oraz w obiektach typu: stacje benzynowe, pola namiotowe, dacze, domki letniskowe, punkty gastronomiczne, szkoły, sale gimnastyczne, hale produkcyjne, warsztaty, obiekty typu siłownia, czy klub fitness.

Pompa ciepła aroSTOR jest wyposażona w zasobnik 290 litrów, oferując komfortowe korzystanie z ciepłej wody.

Wysoka sprawność jest potwierdzona współczynnikiem efektywności cieplnej COP powyżej 3 (dla A15W55 = 3,3 wg EN 16147).

Podgrzew wody możliwy jest nawet gdy temp. powietrza pobieranego spadnie do -7°C.

Niskie koszty inwestycji w połączeniu z wysoką wydajnością sprawiają, że pompa ciepła aroSTOR jest ciekawą alternatywą dla kolektorów słonecznych, podgrzewaczy zasobnikowych zasilanych energią elektryczną, gazem oraz gazowych i elektrycznych podgrzewaczy przepływowych.

Pompy aroSTOR są doskonałym uzupełnieniem instalacji opartych na zastosowaniu kotłów stałopalnych (na węgiel lub drewno) oraz kotłów zasilanych olejem opałowym i gazem płynnym. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ciepła woda.

pomp.vaillant

 

 

Najnowszym rozwiązaniem w ogrzewaniu domu jest pompa ciepła (ziemia-woda), która zapewnia bezobsługowe i ekonomiczne ogrzanie domu.

Gruntowa_pompa_ciepła_

Szybki kontakt - sklep firmowy

SKLEP FIRMOWY TECHNIKA GRZEWCZA
Stojadła ul.Warszawska 40
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel: 575-885-923
email: kontakt@tgbereda.pl

Godziny otwarcia
- poniedziałek -piątek: 10:00-18:00
- sobota: 8:00-14:00


Szybki kontakt - usługi

Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia fachowca jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

więcej »